Którzy członkowie rodziny mogą być zagrożeni chorobą Fabry’ego?

Możesz skorzystać z „Budowania drzewa genealogicznego rodziny z chorobą Fabry’ego”, aby się dowiedzieć, kto w Twojej rodzinie może być zagrożony chorobą Fabry’ego.

Narzędzie to jest przeznaczone do użytku przez Ciebie, osobę z potwierdzonym rozpoznaniem choroby Fabry’ego. Po prostu uzupełnij swoje drzewo genealogiczne najlepiej, jak potrafisz.

Nie ma znaczenia, czy są luki w Twojej wiedzy na temat różnych pokoleń lub dawno zapomnianych kuzynów, narzędzie po prostu zarejestruje to, co wiesz, a następnie wyróżni te osoby, które mogą być zagrożone chorobą Fabry’ego. Jeśli chcesz, możesz również poprosić innych członków rodziny, aby pomogli Ci uzupełnić braki tej wiedzy.

Po prostu odpowiedz na pojawiające się pytania, a reszta będzie za Ciebie wykonana. Jeśli popełnisz błąd, możesz wrócić i zmienić poprzednie odpowiedzi.

Po utworzeniu drzewa możesz kliknąć przycisk, a Twoi krewni z grupy ryzyka zostaną automatycznie wyróżnieni. Możesz następnie pobrać drzewo do własnego użytku i wykorzystania w przyszłości.

Narzędzie zapyta Cię wyłącznie o osoby spokrewnione genetycznie i do drzewa należy dodawać tylko takie osoby, ponieważ tylko one mogą dzielić z Tobą mutację związaną z chorobą Fabry’ego. Oznacza to, że nie musisz na przykład dodawać partnerów, przybranych rodziców ani adoptowanych dzieci.

PAMIĘTAJ, że nikt oprócz Ciebie nie ma dostępu do danych i nie są one przechowywane ani przekazywane żadnej zewnętrznej osobie ani agencji. Cały proces jest w pełni POUFNY.

Kliknij tutaj, aby rozpocząć tworzenie swojego drzewa genealogicznego związanego z chorobą Fabry’ego

To narzędzie nie jest obsługiwane przez urządzenia mobilne


Kliknij tutaj, aby przeczytać instrukcję dotyczącą narzędzia „Budowanie drzewa genealogicznego rodziny z chorobą Fabry’ego”